Červenec 2014

No Ordinary Girl - 1.kapitola

31. července 2014 v 19:40 | Kate |  No Ordinary Girl
Téma: Teen Wolf
Pár: Počkáme si a uvidíme.
Děj: Žít v Beaccon Hills nebylo nikdy lehké… Allison je krátce po rozchodu se Scottem. A ve městě se objevují noví nepřátelé. Alfy. Allison, která je ve špatnou dobu na špatném místě je unesená. Alfy jí drží zavřenou a následovně dostanou nápad. Jejich plán jim ale nevyjde úplně podle představ… Co selhalo? A jaké budou následky?
Poznámka autora: Moje první vícedílná fanfiction na Teen Wolf! Vlastně... jedna z mých prvních ff vůbec, protože až tolik zkušeností nemám, tudíž vás prosím, aby jste brali ohledy na to, že jsem vlastně v začátcích... Ještě něco jsem k tomu chtěla říct. Držím se hrubé osnovy 3.série Teen Wolf, takže jsem si občas nějakou scénu vypůjčila, ale časem se tak nějak odpíchnu. Dál chci ještě poznamenat, že ti, kteří Teen Wolf aktivně nesledují, můžou mít mezery (to platí o celé povídce...), protože neznají souvislosti. To je asi všechno... Poslední, co chci říct je, že první kapitola je tak nějak nic moc... prostě taková úvodní. Tak se pusťte do čtení a klidně mi zanechte komentář, budu ráda za názor. :)


HOT or NOT - Dylan O'Brien

31. července 2014 v 13:10 | Kate |  HOT or NOT
Ahoj!

Zdá se, že je na čase přidat nové HoN, tak ho tady máme. :)

Minulé HoN jste hlasovali pro Tylera Posey... A musím uznat, že Tyler je na to přímo skvěle! :D Dostal deset HOT a jedno jediné NOT. Gratuluju Tyty, ohromil jsi nás! :D


A dostáváme se k aktuálnímu HoN. Měla jsem vybraného jednoho úžasného herce, který bude nejspíš příště, protože jsem zatím nenašla vhodnou fotku. :D A tak jsem vybrala jiného úžasného herce. Myslím si, že u vás bude mít taky úspěch. Dámy a pánové, Dylan O'Brien! :D


Za mě dokonalé HOT pro dokonalého Dylana! Jak pochodí u vás? :)

Vampýrská akademie 2 - Mrazivý polibek

30. července 2014 v 16:51 | Kate |  Reviews
Ahoj!

Dlouho nepřibyla žádná recenze, co? :D

Jak vycvičit draka 2

27. července 2014 v 22:36 | Kate |  Diary
Ahoj!

Tak jsem zase jednou byla v kině... :)Milostné trojúhelníky...

25. července 2014 v 16:47 | Kate |  Other
Ahoj!
Jsem tu s článkem... no zvláštním článkem. :D

Hunger games - Vražedná pomsta

23. července 2014 v 21:21 | Kate |  Reviews
Ahoj!
Další recenze, tentokrát druhý díl HG. :)
Upozorňuju, že článek může obsahovat spoilery a ti, kteří se chystají si HG teprve přečíst, by recenzi číst neměli. Ti, kteří četli, nebo číst nebudou, teď klidně můžou kliknout na celý článek. :)

Short stories - shrnutí

23. července 2014 v 21:21 | Kate

Short stories
- shrnutí

Teen Wolf fanfiction

When you're gone

ma: Teen Wolf
Pár: Stiles/Cora
Děj: Když jsou spolu spojuje je láska. Pravá láska. A co když nejsou spolu?

Povídka >TADY<

Just friends


Téma: Teen Wolf
Pár: Scott/Allison
Děj: Scott a Allison jsou nejlepší kamarádi. Ale co když jeden z nich touží po něčem víc, než jen po kamarádství?

Povídka > 1 | 2 <

I'm a werewolf, darling


Téma: Teen Wolf
Pár: Stiles/Cora
Děj: Cora se vrací do Beacon Hills a začíná tam chodit do školy. A nenávidí to. Všechno se mění, když potkává Stilese, se kterým se cítí jako normální teenager. Jenže Cora není normální teenager, Cora je vlkodlak. Nemůže to ohrozit jejich vztah se Stilesem?

Povídka > 1| 2| 3 <

The Best Christmas Eve


Téma: Teen Wolf
Pár: Allison/Isaac
Děj: Jaké je to nezapadnout? Jaké je to stát se něčím, proti čemu jste dříve stáli? Jaké je to přijít o všechny osoby, které jste kdy milovali? Allison to ví. Když se stane vlkodlakem a zároveň součástí cizí smečky, hodně se toho pro ni změní. Přijde o všechno, na čem jí kdy záleželo. Může to být ještě někdy jiné? Může se někdy osvobodit? A co vrátit se k původnímu životu? Možná, že s blížícími se Vánoci... by mohl přijít nějaký vánoční zázrak.

Povídka >ZDE<

Hunger games - Aréna smrti

19. července 2014 v 22:22 | Kate |  Reviews
Ahoj!

Tak jsem trošku přeskočila z VA na HG, protože HG je momentálně má nejčerstvěji přečtená knížka, na další díly VA se můžete těšit v dalších recenzích. :)

Nevím, a tak se ptám

18. července 2014 v 21:35 | Kate
Ahoj!


V prvé řadě se omlouvám za neaktivitu, ale nějak nebyl čas a ani nápad na článek, mám pouze recenzi, ale nechtěla jsem dávat dvě po sobě, tak to tu zeje prázdnotou...

No, každopádně cílem tohohle článku nejsou jen nekonečné omluvy za to, jak prázdnou mám hlavu, ale jde spíš o průzkum, výzvědy. :)

Vím, že na blogu nejsem až tak dlouho, ale není to zase jen týden a nějaký ten článek už taky vyšel a tak jsem si řekla, proč se nezeptat vás. Pokud je tu vůbec někdo, kdo moje články čte, má možnost projevit svůj názor na moje články. Líbí se vám? Co byste zlepšili? A hlavně... jaké články se vám líbí nevíc, jaké mám přidávat víc? A obecně, jaké typy článků mám přidávat? Bylo naopak něco, co se vám nelíbilo? Budu nesmírně ráda za jakýkoliv ohlas, reakci, připomínku, cokoliv. :)

Na závěr tohohle článku, bych chtěla poděkovat těm několika lidem, kteří zatím můj blog navštěvují a nechávají i komentáře, dělají mi opravdu radost. Vlastně děkuji každému, kdo nechal na blogu třeba jen jeden komentář, vážně mě těší. :)

To je všechno, co jsem měla na srdci, teď už jen počkám na vaše názory. :)
Vaše Kate

Vampýrská akademie 1

14. července 2014 v 21:49 | Kate |  Reviews
Ahoj!

Takže, jsem tu s další recenzí! :) A jak název napovídá...