Leden 2015

Let it go - 2.kapitola

23. ledna 2015 v 19:15 | Kate |  Let it go
Téma: Vlatní
Pár: Rebecca/ (??)
Děj: Rebecca je sedmnáctiletá dívka jako každá jiná. Kromě smrti matky nebyl její život nikdy ničím narušovaný nebo zajímavý, dokud si neprošla razantní změnou. Proměnou, přesněji řečeno. Jeden jediný den, jeden jediný okamžik jí obrátil život na ruby. Byla přeměněna v něco, co ona sama nebere jako přirozené. Ve vlkodlaka… Ale co když o svou vlčí stránku vůbec nestojí? Co když jí to, čím se stala, připadá odporné a zvrácené? Dokáže najít způsob jak by zase mohla žít normálně? A dokáže ještě vůbec někdy žít normálně? Dokáže se osvobodit?
Poznámka autora: Rebecca se cítí hrozně. Spoléhá se, že procházka se Scottem ji přivede na jiné myšlenky. Možná dokonce víc, než si myslí...


Fangirl writes...

20. ledna 2015 v 23:23 | Kate |  Diary
Ahoj miláčci! :)

Mám tu jeden takový... článek a byla bych moc ráda, kdybyste si ho všichni přečetli. Vím, že je dlouhý, to nepochybně, ale budu se vám snažit sdělit něco, co bych chtěla na blogu zkusit (bohužel to nešlo zrovna stručně :D) a chci, abyste mi řekli svůj názor.

Snad vás délka článku pro jednou nezabije. :) (Ale tak příběhy bývají o dost delší a taky to nějak trpíte. :D)

No Ordinary Girl - 10.kapitola

16. ledna 2015 v 19:15 | Kate |  No Ordinary Girl
Téma: Teen Wolf
Pár: Allison/ (?)
Děj: Žít v Beacon Hills nebylo nikdy lehké… Allison je krátce po rozchodu se Scottem. A ve městě se objevují noví nepřátelé. Alfy. Allison, která je ve špatnou dobu na špatném místě je unesená. Alfy jí drží zavřenou a následovně dostanou nápad. Jejich plán jim ale nevyjde úplně podle představ… Co selhalo? A jaké budou následky?
Poznámka autora: Ordinace doktora Deatona. Co a jak? Kdo a proč? Možná se to dozvíme.
PS.: Kapitola je psaná ze 3.osoby (experimentovala jsem :D), ale myslím že se to k tomu celkem hodí. :) No a přehupujeme se do do části povídky, kde dojde k zásadnějším věcem, a tak jsem se rozhodla vrátit ke staré úvodce, protože se mi k tomu o něco víc hodí. :) By the way, je od Perly. :)
P.PS.: Včera jsem onemocněla, takže to bude zase stát za nic. Budu se snažit léčit psaním (konkrétně bych chtěla LIG), to by mohlo jít ne? :D Jen jestli bude nálada, když jsem nemocná, nic se mi nechce a... (bla bla bla, myslím, že už byste měli jít číst :D)Ještě jeden týden...

9. ledna 2015 v 22:25 | Kate |  Diary
Ahoj zlatíčka! :)

Mám za sebou celkem náročný týden, ve kterém jsem počítač zapnula vždycky tak na hodinu, co jsem se vrátila ze školy a bylo to vždycky jen kvůli tomu, že jsem si potřebovala udělat něco do školy. Ano, kolem školy se teď točí prakticky celý můj svět. Věřte mi, nesnáším to.


Takže to jsem vám chtěla říct hned pro začátek, abych se aspoň trochu ospravedlnila z toho, že jsem od úterý nepřidala nic a že jsem vás ani jednou neoběhla, protože jsem prostě neměla čas. A musím vás připravit na to, že ještě příští týden na tom budu podobně, ne-li úplně stejně. Doufám, že to chápete, protože věřím, že většina z vás je na tom asi dost podobně. :)

A teď to, na co se chci zeptat. Až najdu čas na psaní - a že budu muset hledat hodně důkladně :D -, tak trochu nevím, do jaké kapitoly se mám pustit. Ono je to celkem jednoduché: buď můžu psát (z větší časti spíš dopisovat) další kapitolu No Ordinary Girl, nebo kapitolu Let it go a nebo - když budete chtít - bych se mohla pustit do nějaké jednorázovky, jejíž téma bych si vybrala v komentáři v článku, kdy jsem se vás ptala, na jaké téma/pár/seriál/crossover atd. byste chtěli povídku. :)
Mám teď takovou univerzální náladu (i když na tom moc nezáleží, psát stihnu stejně jen přes tenhle víkend, pak týden pauza a pak už to bude zase pohoda... otázkou je, jaká bude ta nálada pak :D) a tak bych chtěla nechat na vás, jaká další povídka přibude jako další... :)

No, takže to bude pro teď tak všechno. :) Snad chápete a ještě tenhle týden budete tolerovat moji skoro totální neaktivitu a určitě mi sdělte, co bych měla psát. Je to tak nějak na vás. ;)


S láskou
Vaše Kate <3

Are you a fan?

9. ledna 2015 v 22:24 | Kate |  Website
Nakonec jsem se i já rozhodla k založení fanklubu blogu. Ani nevím, co mě k tomu vedlo, snad ta myšlenka, že budu mít svůj fanklub? :D Ne, je to spíš pro vás, než pro mě, tak uvidíme, co vy na to... :)

Takže... jestli rádi chodíte na můj blog, líbí se vám povídky a chcete patřit do fanklubu, stačí vyplnit do komentáře:

1.Přezdívku
2.Blog

a na blog si hodit tuhle ikonku, za kterou moc vděčím Perle! :)Členi:
2. Gabi
3. Lexi

No Ordinary Girl - 9.kapitola

4. ledna 2015 v 20:55 | Kate |  No Ordinary Girl
Téma: Teen Wolf
Pár: Allison/ (?)
Děj: Žít v Beacon Hills nebylo nikdy lehké… Allison je krátce po rozchodu se Scottem. A ve městě se objevují noví nepřátelé. Alfy. Allison, která je ve špatnou dobu na špatném místě je unesená. Alfy jí drží zavřenou a následovně dostanou nápad. Jejich plán jim ale nevyjde úplně podle představ… Co selhalo? A jaké budou následky?
Poznámka autora: Vůbec netuším, co k téhle kapitole napsat... Moc se mi nelíbí, jak je napsaná, snad bude alespoň vám. (A máme v ní pohled jiné postavy, než Allison.) Každopádně... Dočkáme se setkání s Alfa smečkou a nebude to zrovna čajový dýchánek. Přijde někdo k úhoně?Diplomy

2. ledna 2015 v 22:25 | Kate |  Other
Ahoj miláčci!
Zrovna jsem dooběhla a ještě půjdu na půl hoďky psát, než mi v 23:00 začne hokej (junioři do 20 let ČR - Slovensko) a napadlo mě, že vlastně mám ještě dva diplomy, které bych si zřejmě měla vystavit! :D

Takže, tady jsou. :)


Nevím, jestli tomu mám říkat diplom, Simix to nazvala vánoční nadílkou. :) Každopádně je bezva a já moc děkuju. :)

A druhý je od tessi, za druhé místo ve vánoční soutěži, kam jsem posílala jednorázovku The Best Christmas Eve. :)

S Crystal. :3 Je krásný, moc tessi děkuju. :)

Jinak pro vaši informaci, jdu se rovnou pustit do další kapitoly No Ordinary Girl (ani ne tak pustit, jako dokončit :D), snad ji už dopíšu, takže se tu doufejme brzy objeví. :)

Vaše Kate <3

Layout (#4)

1. ledna 2015 v 18:00 | Kate |  Website


31.12.2014 - ???

Jak jste si mohli všimnout, mám nový layout, jehož autorem je Perla. Ještě jedno, tentokrát nejoficiálnější poděkování. :D :3
Co k němu říct? Mám jednu větu o dvou slovech. Je dokonalý! :D :3
Je čtvrtý v pořadí a je na něm Danielle Campbell - představitelka Rebeccy v povídce Let it go. Danielle může ten znát například z Disney filmu Rande s hvězdou a nebo ze seriálu The Originals, kde hraje mocnou čarodějku Davinu. :)
Ještě k layoutu... jsem z něj ještě pořád poměrně na větvi, protože je to podle mě fakt pecka! :D Původně jsem chtěla světlý lay, ale barvy, které jsem si představala by se k fotkám naprosto nehodily, takže to nakonec dopadlo takhle a já rovnou říkám, že jsem neuvěřitelně ráda, že jsem si ty světlé nesnažila prosadit! :D Světlá je akorát část "pod články" (ano, pořád nevím, jak se tomu říká! :D) a podle mě to tak vypadá skvěle! :D
Tomuhle dílu prostě říkám vysněný lay! :D

Jinak jsem si nechala ještě udělat ikonku


a ikonku a PNGéčko k fanklubu (který budu zakládat někdy v nejbližší době :)).

Co na lay říkáte vy? Jste taky tak unešení jako já? :)