Duben 2015

Kate is coming...

17. dubna 2015 v 19:07 | Kate |  Diary
Hey guys! :D

Ani nevíte jakou mám radost, když můžu tohle psát! :D Konečně zase na blogu! :3
Můžu vám říct, že psaní mi chybělo :/ a blog taky samozřejmě. :D

Takže... mám po přijímačkách. Ano, teď ve středu. A nějak jsem to snad zvládla. :D Ale těch nervů co kolem toho bylo... :D Výsledky se dozvím až příští středu, takže si teď vytrpím ještě pár dnů a pak uvidíme. :)


Teď mě tak ještě napadá, že se mě někdo ptal, kam se to vlastně hlásím... Můžu vám říct, že to je se mnou těžký, protože jsem nějak moc nevěděla, co bych vlastně chtěla dělat a na gympl jsem nechtěla ani náhodou, takže celkem složitý výběr to byl. :D No, na přihlášku jsem nakonec napsala dvě školy. Obchodní akademii (tam jsem taky dělala přijímačky) a Českou lesnickou akademii (kam pravděpodobně nakonec půjdu...). :)
Co se týče té druhé školy, někoho to možná zarazilo. Já k tomu řeknu jen to, že je to hlavně rodinná záležitost, táta tam taky studoval a já bych po dostudování, dá se říct, pokračovala v jeho práci... :)

Teď trošku přeskočím... :)
Co se týče blogu, píšu hlavně abych se vám konečně ozvala! :D Kdy přesně se aktivně vrátím, budu psát a obíhat ještě nevím, to záleží na spoustě věcí, ale doufám že to bude co nejdřív! (Tím myslím, že do začátku května jsem už určitě tady) :)

Takže miláčci, doufám, že se na můj comeback těšíte stejně jako já a že na blog budete zase chodit a s chutí číst to, co sesmolím. :D

Mám vás ráda,
Vaše Kate :3