No Ordinary Girl - rekapitulace

12. června 2015 v 15:29 | Kate |  Other
Hey guys :) :D

Tak napůl reaguju na komentář Vall z minulé kapitoly No Ordinary Girl, kdy prohlásila, že už si povídku vůbec nepamatuje. Nedivím se, blog stál hrozně dlouho a není vaše chyba, že si nevzpomínáte co se v posledním díle dělo. Taky si občas musím otevřít minulou kapitolu, protože mám prostě okno... :D Takže jsem se rozhodla udělat takovou jednoduchou rekapitulaci, pokud si to ještě někdo nepamatujete.

Je to jen stručné a neobsahuje to všechny detaily, ale i tak by to mělo pomoct :)

Pokud je tu někdo, kdo příběh nečetl a třeba se na to chystá, nedoporučuju článek číst, může obsahovat SPOILERY!
1.kapitola - Allison je ve škole. Ve třídě společně s Lydií a Stilesem, Scott byl uvolněn z vyučování. V průběhu hodiny hejno ptáků rozbije okna, vletí dovnitř a začne napadat studenty.
2.kapitola - Allison si ve škole vyzvedává otec. Nakonec se ale Allison rozhodne, že stráví odpoledne u Lydie a nakonec i přespí. Ale když si Allison odskočí do koupelny, Lydie zmizí stejně jako její auto.
3.kapitola - Allison panikaří, zavolá Lydii, která jí řekne, že je na koupališti a že vůbec netuší, proč tam jela... Pak se ozve výkřik a telefon ohluchne. Allison volá Scottovi, aby jí odvezl na koupaliště. Když dorazí, je už na místě koroner i policie. Lydie našla zohavenou mrtvolu jejich učitelky Jennifer Blakeové, kterou (očividně pro Scotta a Allison) zabil nějaký vlkodlak.
4.kapitola - Allison se ve škole setkává se Scottem, Lydií a taky s Derekovými betami - Isaacem a Ericou. Scott oznamuje Allison šokující novinku - Stiles byl další obětí.
5.kapitola - Stiles žije a skupinka ho jde navštívit do nemocnice.
6.kapitola - Scott vysvětluje, že v Beacon Hills se usídlila smečka Alf, že to oni mají na svědomí vraždu Jennifer a napadnutí Stilese. Co ale nevědí je, proč smečka v BH vůbec je. Nakonec se rozhodnou jít Alfy hledat. Scott nejdřív nechce, aby Allison šla taky, ta si to ale prosadí a nakonec utvoří tým s Isaacem, zatímco Scott jde oznámit plán Derekovi.
7.kapitola - Allison a Isaac jdou na průzkum lesa. Na vyhlídce neobjevují nic, ale hlouběji v lese narazí na staré skladiště a Isaac ucití vlkodlaky.
8.kapitola - Allison a Issac prozkoumají vnitřek skladiště a zjistí, že je prázdné. Allison a Isaac se o něco sblíží... Dokonce natolik, že se málem políbí, ale přeruší je Lydiin výkřik.
9.kapitola - Pohled Lydie: Lydie a Erica jsou napadeny Alfami ve staré části města. Lydie upadne do bezvědomí poté, co jí srazí k zemi jeden z vlkodlaků. Pohled Allison: Allison přijíždí s Isaacem přímo doprostřed bitvy. Isaac nechává Allison bez ochrany a ta se bezhlavě vrhá k Lydii ležící na zemi. I Allison je nakonec napadená a i ona ztrácí vědomí.
10.kapitola - Klinika doktora Deatona: Isaac, Derek a Scott jsou tady a dohadují se, co by měli dělat dál, protože Allison a Ericu unesla smečka Alf. Scott shazuje vinu na Isaaca, do čehož se vkládá Derek. Pak ale veškeré dohady přerušuje Lydie, která se probírá z bezvědomí a jediné, co ze sebe vypraví, je, že slyšela Allison.
11.kapitola - Allison se probírá zavřená v plechové cele a následovně zjišťuje, že má nečekanou společnici - Ericu.

Tak co? Pomohlo? :) Těší se někdo na další kapitolu? ^^

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 12. června 2015 v 21:01 | Reagovat

Já si to pamatuji a myslím, že spoilery se neřeší, třeba kdo to nečetl, ale chce to číst až od novějších článků, tak toto je dobrý článek :) Ale asi mi jen hrabe, co? :D Ale dobrý nápad na článek.. taková rekapitulace :)

2 Vall Vall | Web | 13. června 2015 v 20:58 | Reagovat

Tento článek mi dost pomohl :)
Už si začínám vzpomínat :) Tudíž si ještě přečtu 10. a 11. kapitolu, abych si ,,rozpomněla'' víc :)
Děkuju za tento článek!

3 Flek Flek | E-mail | Web | 16. července 2015 v 14:40 | Reagovat

Omouvám se, že ti to píšu sem, ale vracím se na blog :)
http://flekstories.blog.cz/1507/i-m-back-bitches

4 storm storm | 2. srpna 2015 v 20:03 | Reagovat

jop :D já rozhodně ano :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama